Ateliér GLOAT

Jak focení probíhá?

Vyberte si balíček focení podle doby, která je pro vás nejpřívětivější. Je dobré odhadnout čas, kdy jsou děti vyspinkané a dobře naladěné.

Zavolejte na číslo +420 776 055 591 nebo napište do kontaktního formuláře vaši představu a domluvíme si termín fotografování. Když se ozvete v dostatečném předstihu, není problém se dohodnout i na víkend.

Pokud máte zájem o vizážistku, je nutné ji objednat již při rezervování samotného termínu. Čas focení se pak navýší o cca 1 hodinu. Vizážistce předáte 750 Kč v hotovosti ihned po líčení.

Na focení si přineste oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Ideální jsou pastelové tóny a černá či bílá varianta. Doporučuji vyhnout se nápisům na oblečení. Důležité je, aby celá rodina k sobě ladila.  Z více variant oděvů můžeme vybrat tu nejvhodnější společně v atelieru.

Po dofocení vybereme snímky, které se vám budou líbit.  Je také možné zaslat zdařilé fotky v náhledu mailem a vy si z pohodlí domova zvolíte ty nejlepší. Vybrané fotografie vyretušuji a pošlu v elektronické podobě přes datové uložiště. Platba za zakázku je splatná před předáním fotografií a to bezhotovostně na základě faktury, kterou vystavím po potvrzení vaší objednávky.